Call: +371 26424567
English
Latviešu
English
Language: English
Latviešu
English
Call: +371 26424567

Viesu nams

Viesiem tiek piedāvāts viesu nams, kurā ir 27 gultasvietas jaukos numuriņos. Katram numuriņam dots savs vārds – Pienene, Rudzupuķe, Maijpuķe, Roze, Saulespuķe, Ceriņi, Lapas dzeltenās un Vīnoga. Katra istabiņa ir savam nosaukumam attiecīgi iekārtota. Istabiņas ir 2 – 6 vietīgas, vietu skatu ir iespējams ātri un ērti pārkārtot. Numuriņos ir duša, tualete, TV . Viena nakts viesu namā – 20 Euro/pers.

Viesu namā iespējams vēl izīrēt telpas svinībām – banketa zāli, kamīnzāli, bāru un saunu. 

Senatnīgas sajūtas cienītājiem izveidojām 12 gultas vecajās dzirnavās, kas atrodas pagalma otrajā pusē. Te otrajā stāvā iekārtotas 6 istabiņas ar restaurētām dzirnavu vecajām gultām. Dušas atrodas istabā tualetes 1. stāvā. Viena nakts viesim izmaksās 16 Euro/pers.

Dzirnavu trešajā stāvā pavisam nesen iekārtotas 4 istabiņas ar 11 vietām – Pie Meldera, Kārstuve, Vērptuve un Šūšanas darbnīca. Katras istabiņas interjers atbilst istabiņas nosaukuma arodam. Numuriņos ir duša, tualete, TV. Viena nakts šajos numuriņos 20 Euro/pers.

Viesiem arī pieejamas 10 vasaras istabas 12 Euro/pers.

Pats galvenais - visas segas, spilveni un palagi viesu namā ir darināti no īstas Latvijā audzēto aitu vilnas, kas šūti tepat Ķoņu dzirnavās.